Milďáskův Den

...protože až s Tebou jsem pochopil, že zážitky mají desetkrát větší hodnotu než všechny ty naše iPhony a Macbooky.


Hned na začátku se musíš rozhodnout, jestli svůj iPhone připojíš na Emila a budeš svůj dárek sdílet se všemi, nebo si ho necháš jen pro sebe, rozhodnutí je na Tobě.


Ježíšek dlouho přemýšlel, jaký dárek by Ti udělal největší radost a napadlo ho, že nejlepší bude, poskládat ten dárek z několika malých radostí. Takže se hezky usaď a čti:


Já, Tvůj budoucí manža, bych pro Tebe rád uspořádal celý den, který strávíme jen spolu a budeme si tak užívat společných chvil jinde, než jen za kávovarem ve Všehochuti.


Vstávat budeme v 7:30, protože spát dýl už stejně nevydržíš, stárneš... Hodilo by se, abych ti udělal snídani do postele, ale sama dobře víš, jak jsem na tom s vařením. Takže vyrazíme rovnou na cestu a náš první cíl bude SmetanaQ v Praze. Dáme si nějakou skvělou snídani a udělám všechno proto, abychom se tam potkali i s Marketou Frank a Vildou, se kterými prohodíme pár slov. Co si dáš k snídani si můžeš vybrat tady:


Když už budeme v Praze, zajdeme na únikovou hru, abychom jen neseděli v kavárnách. Oba máme rádi Harryho, takže jsem vybral tuhle:


Po dobrém obídku, který nechám zcela v tvé režii, ať nemáš pocit, že za Tebe plánuju až moc (ale kdyby si přece jenom potřebovala pomoc s výběrem - pár tipů na oběd mám), se potkáme s Mr. CoffeeBeanem, aby nás protáhnul po těch nejlepších kavárnách v Praze. Doufám, že nás vezme třeba sem:

A nebo sem:


No a protože v sobě budeme mít spoustu kofeinu, vydáme se na dlouhou cestu, až na Vysočinu. Z Masterchefa si možná pamatuješ na šéfkuchaře Tomáše Seitla, který byl ve výzvě s Ivkou. Tenhle frajer vaří v restauraci Bílý Mák, takže přesně tam budeme večeřet. Vaří tradiční českou kuchyni, podívat se na něj můžeš tady:


Jak se Ti celý den zatím líbí? Zajímá Tě, kde ho zakončíme? Pokud ano, tak klikni sem.