PODKROVNÍ APARTMÁN

Vítejte v našem podkrovním apartmánu! Věříme, že si u nás krásně odpočinete a budete na tento pobyt rádi vzpomínat. 

Na této stránce naleznete základní informace, které by měly odpovědět na nejčastější otázky našich hostů. Pokud zde vše potřebné nenajdete, nebojte se nám zavolat! 


DOMÁCÍ PRAVIDLA

Teplotu v apartmánu můžete regulovat na termostatu, který je umístěn na sloupu hned vedle gauče. Večer si můžete zatopit v krbu, praskající dřevo dodá celému pobytu krásnou atmosféru :) V lednici máte malé překvapení - dobrou chuť! Ručníky naleznete na posteli, televizi můžete sledovat přes aplikaci O2TV, kterou naleznete v hlavním menu, funkční je samozřejmě i YouTube.

Heslo na Wifi (Apartman):  04092020

V den odjezdu opusťte prosím apartmán do 10:00, abychom měli dostatek času na přípravu pro další hosty, mockrát děkujeme!


GASTRONOMIE

Hned pod apartmánem si můžete vychutnat kafčo v naší kavárně, která je aktuálně otevřená od středy do neděle. V Jičíně, který se nachází 5 km od apartmánu, provozujeme tři podniky. Ráno můžete zajít na snídani do kavárny Café Všehochuť, po výletě se tam zastavit na kafíčko a makronku. Večer si přijďte užít skvělý míchaný koktejl do Baru Valdštejn nebo poznejte mladé lidi z Jičína, na které určitě narazíte v našem Baru Na Starym. Odkazy na instagramové profily a informace ohledně otevírací doby naleznete na letáčku - na pařezu :)


TIPY NA VÝLETY

Náš kamarád Petr Knápek dal dohromady skvělý projekt, který vám pomůže při plánování výletů nebo sportovních aktivit v okolí Jičína. Na všechny tipy se můžete podívat na následujícím odkazu.


Hlavně si to užijte!