Jičín je mrtvej


Může se stát, že to někdy uslyšíte. Může se stát, že fanoušci televizní zábavy a domácí pohodičky nebudou chtít vyrazit ven, protože je Jičín mrtvej. Pravdou ale je, že tady máme spoustu činorodých lidí a uskupení, které se starají o to, aby se stále něco dělo a my jsme měli o zábavu postaráno! Je samozřejmě možné, že nejste fanoušci toho, či onoho. Výběr je ale velký a jak se říká, kdo hledá, ten najde.

Nebudeme se bavit o létě, na které se určitě v hlavách místních "promotérů" střádají plány na různé akcičky pro děti, dospělé nebo celou rodinu, megalomanské koncerty a festivaly hudby, jídla nebo pití. My se budeme bavit o tom, co všechno se děje teď, a co všechno můžete navštívit v adventním čase. Protože Vánoční Jičín je stejně pohádkové město jako po zbytek roku.

Pokud jste majiteli dětí, je jisté, že si přijdou na své hlavně ony. Možná jste o víkendu propásli Vánoce na bráně a nebo rozsvícení Vánočního stromu na náměstí, to ale neznamená, že je všem dnům konec. Do Vánoc ještě času dost! Můžete se třeba podívat na velký skříňový betlém v ZUŠce, do kterého budou každý den přibývat nové postavy. Můžete si sedmého užít advent v jurtě v lesní školce v Denisovce, třeba třináctého a nebo další dny v adventním čase si můžete zazpívat u Vánočního stromku na náměstí i v rámci celorepublikové akce Česko zpívá koledy. A spoustu dalšího.

Pro velký kluky a holky stojí za zmínku koncert Musiciana 7.12. v porotním sále, který bude interpretovat slavné muzikálové melodie v podání 4 famózních hlasů ze 4 různých zemí s klavírním doprovodem Jeleny Noskové. Rockový vánoce v Káčku a nebo spoustu koncertů v zámeckém parku. A pokud už máte všechnu práci hotovou, bude pro Vás připraven Vánoční koncert žáků ZUŠ Jičín pro seniory 12.12. A teď k našim podnikům.



Vánoční otevíračka

Bude to trochu jinak než obvykle, ale nebude to těžký vstřebat. Ve všehochuti bude standardní režim do 22.12., v sobotu 23.12. můžete zajít pouze do 14:00, pak zavřeme a uvidíme se až 2.1. v novém roce. Ve Valdštejnu budeme mít také zavřeno 24.-1.1. a v Baru Na Starym pojedeme od 20.12. do 30.12. nepřetržitě!


Takeover: velmi krátké hodnocení

Bylo to super. Teda aspoň podle nás. A my věříme, že jste byli také spokojeni. Kdyby jste měli zájem o další podobné večery, tak nám určitě napište. Že nevíte o co šlo? V pátek 24.11. jsme ve Všehochuti měli barový večer, během kterého jsme míchali koktejly nebo servírovali asijské jídlo.



Koblihové úterý

Už jste zaznamenali, že každé úterý máme ve Všehochuti speciální koblihovou nabídku? Zkoušíme různé příchutě a vypadá to, že Vaše nejoblíbenější je zatím malinová (nebo snad pistácie?). Pokud máte ale nějaký tip na novou příchuť, tak se nebojte nám to říct!



15.12. Velký Den

15.12. byste určitě měli navštívit Bar Valdštejn a všechny sousední provozy. Budeme, teda ne úplně my, ale turnovské Pūku Bistro, podávat skvělé jídlo. Budeme podávat skvělé pití a budeme přihlížet testovacímu provozu nové pivnice, která se otvírá hned vedle. Zkusíme Vám udělat i trochu tepla venku, takže si budete moct vychutnat atmosféru zimního Jičína z první ruky.



Listování ve Všehochuti

Už je to tady zase. Další listování ve Všehochuti. Lukáše Hejlíka jsme ale nechali na střídačce a přijede známá česká spisovatelka a autorka podcastu Chumelenice Markéta Lukášková. Pokud její podcast neznáte, tak si ho učitě pusťte, ať víte kolik zábavy můžete čekat. Vstupenky si můžete zarezervovat v kavárně a nebo na našem Instagramu. Listování je na programu ve čtvrtek 14.12. od 16:30. Budeme se těšit!



Vánoce v podzemí

Bylo řečeno výše, že v Baru na Starym bude otevřeno celý Vánoční čas a zlatým hřebem, jako každý rok, bude 25.12. a tradiční koncert místních kapel. Tak nahoďte nové bundy, mikiny a trika a přijďte podpořit místní nadšené kapelníky a užít si uvolněnou atmosféru. A nenechte se zmást názvem, cesta vede po schodech nahoru.


Zatím se mějte moc hezky, těšíme se na viděnou v některém z našich podniků a nezapomeňte - kdo hledá, vždycky najde.